KONST / Litografier / Färglitografi 11543273
nr 1154 3273
Harry Wichmann
(1916-1993), Sverige
Färglitografi, 1976, signerad och numrerad 42/250, Chiledemonstration, motivet: 52x39
Utrop:
500 kr
måndag 8 januari 2018
kl 19:04:23
Harry Wichmann
Läs mer om Harry Wichmann